Категории

Последние статьи

Рассылка

Библиотека юридической литературы Увеличить

Библиотека юридической литературы

Наші бібліофіли підібрали найвизначніші  знакові твори по юриспруденції та зформували з них бібліотеку. Дизайнери презентували її у подарунковому оформленні. Книги вбрано у шкіряні палітурки ручної роботи, що оздоблені блінтовим та золотим тисненням. Стилізована фігура богині Феміди прикрашає кожен том. Трьохсторонні обрізи книг розмальовано під зріз каменю.

Подробнее

0501005004

54 700 грн

93 другие сувениры из этого раздела:

Предыдущий
Следующий
До бібліотеки
юридичної літератури увійшли наступні книги:
 
1. "Історія генерал прокурорів та міністри юстиції"
2. Барон Ю. "Система римського громадянського права"
3. Коні А. Ф. "Батьки і діти судової реформи"
4. Баршев С. "Загальні засади теорії та законодавства про злочини та покарання"
5. "Судові промовці Франції ХІХ століття"
 
"Історія генерал прокурорів та міністри юстиції". Репринт.
Оригінальна назва: Досвід біографій генерал-прокурорів та міністрів юстиції
Видавництво: Тип. Урядового Сенату
Місце видання: СПб.
Рік видання: 1863.
Додаток до журналу міністерства юстиції представляє портрети та біографії генерал-прокурорів:
1. Граф Павло Іванович Ягужинський.
2. Князь Микита Юрійович Трубецькой.
3. Князь Яків Петрович Шаховський.
4. Олександр Іванович Глєбов.
5. Князь Олександр Олексійович Вяземський.
6. Граф Олександр Миколайович Самойлов.
7. Князь Олексій Борисович Куракін.
8. Олександр Андрійович Беклешев.
9. Петро Хрисанфович Обольянінов.
Міністрів юстиції:
1. Гаврило Романович Державін.
2. Князь Петро Васильович Лопухін.
3. Іван Іванович Дмитрієв.
4. Дмитро Прокопович Трощинський.
5. Князь Дмитро Іванович Лобанов-Ростовський.
6. Князь Олексій Олексійович Довгорукий.
7. Дмитро Васильович Дашков.
8. Граф Дмитро Миколайович Блудов.
 
"Система римського громадянського права".
Юліус Барон (1834-1898) - видатний представник німецької юриспруденції. Його фундаментальна праця «Система римського громадянського права» визначила розвиток цивілістики як у Європі, так і в Росії. Робота Ю.Барона побудована на засадах громадянського права, вироблених багатовіковою теоретичною та практичною діяльністю римських юристів.
Кожен серйозний висновок Ю. Барон підкріплює посиланнями на велику кількість фрагментів кодифікації Юстиніана, даючи досвідченому читачеві можливість перевірити, на основі чого він будує свої міркування або погодитися з автором, або дійти іншого висновку. Воістину приклад, гідний наслідування.
Достаток посилань на джерела римського права надзвичайно підвищує цінність твору Ю. Барона для романістів, яким Corpus juris civilis подається у стислій, систематизованій формі. Разом про те Ю. Барон не замикається у межах римського права, а супроводжує свій виклад римських правил короткими екскурсами в сучасне йому німецьке право, відступає від римських начал.
 
Коні А. Ф. "Батьки і діти судової реформи".
Справжня книга - репринтне видання збірки "Батьки та діти Судової реформи", опублікованої до 50-річчя Судових Статутів (Видання Т-ва І.Д.Ситіна, 1914 р.). Портрети укладачів і діячів Судової реформи 1864 р., які здійснили підготовку та запровадження демократичних принципів судоустрою та судочинства в Росії, які актуальні та застосовні і сьогодні, представлені та прокоментовані видатним російським юристом Анатолієм Федоровичем Коні.
 
Баршев С. "Загальні засади теорії та законодавства про злочини та покарання".
Ця книга — репринт оригінального видання, створений на основі електронної копії високої роздільної здатності, яку очистили та обробили вручну, зберігши структуру та орфографію оригінального видання.
Як вчений, Баршев один із перших у Росії прагнув у своєму викладанні виробити загальну систему інститутів кримінального права, не обмежуючись виключно догматичним вивченням окремих узаконень, і на початку своєї викладацької діяльності був видатним представником російської криміналістики. Він написав перший систематичний російський підручник кримінального права «Загальні засади теорії та законодавства про злочини та покарання»
 
"Судові промовці Франції ХІХ століття.
Промови в політичних та кримінальних процесах."
Судові промови, включені до збірки, були виголошені відомими юристами Франції перед військовим судом і судом присяжних засідателів щодо політичних і кримінальних справ, які хвилювали свого часу громадську думку. Поряд із промовами з такої надзвичайної, по-своєму політичній справі, як справа Альфреда Дрейфуса, тут є й промови, сказані у звичайних кримінальних справах, що виникали на суто побутовій основі (процеси Поммере, Ронсьєра та ін.).
До книги включено десять промов відомих судових ораторів: Лашо, Ше, д'Ест Анжа, Мано, Морнара, Дюпена, Лаборі. За деякими процесами, окрім промов захисників, дається промова обвинувача, обмін репліками адвоката та прокурора.
У збірнику даються деякі довідкові матеріали та пояснювальні тексти. Загальна характеристика французького суду присяжних та судового красномовства Франції дається у спеціальній статті.
 
  Ця бібліотека може бути цікава і корисна як молодим юристам, тільки початківцям служіння правосуддю, так і професіоналам високого класу , що звіряються у своїй діяльності із зразками юридичної думки, що мають неминуще значення.
 
Ми зробили знову доступними рідкісні, забуті та маловідомі книги, видані з минулих століть до наших часів у вигляді друкованих книг. 
  • Материал: Натуральна шкіра «Maronne Robbat» виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti» Італія; Пресована шкіра Spectro Collection виробництва Salamander GmbH
  • Количество томов: 5
  • Формат издания, мм.: 225x300x200

Напишите свой обзор

Библиотека юридической литературы

Библиотека юридической литературы

Наші бібліофіли підібрали найвизначніші  знакові твори по юриспруденції та зформували з них бібліотеку. Дизайнери презентували її у подарунковому оформленні. Книги вбрано у шкіряні палітурки ручної роботи, що оздоблені блінтовим та золотим тисненням. Стилізована фігура богині Феміди прикрашає кожен том. Трьохсторонні обрізи книг розмальовано під зріз каменю.

Напишите свой обзор

Контакты

(044) 228-6735 (097) 627-5850 (093) 791-7922