Категории

Последние статьи

Рассылка

Книга «История чемпионата Украины по футболу» Увеличить

Книга «История чемпионата Украины по футболу»

Ця книга висвітлює історію чемпіонату України з футболу. 

Подробнее

0302006002

27 200 грн

155 другие сувениры из этого раздела:

Предыдущий
Следующий
Чемпіонат України з футболу - щорічний турнір за участю найсильніших професійних клубів країни. З 2008-го року проходить під егідою Прем'єр-ліги. Проводиться за системою "осінь-весна". 
 
Перший чемпіонат України пройшов за скороченою схемою - 20 команд були розбиті на дві групи, провівши всередині них двохколовий турніри. Переможці груп зустрілися в матчі за перше місце, а команди, що зайняли другі місця, оскаржували "бронзу". У підсумку, в "Золотому матчі" перемогу святкувала сімферопольська "Таврія", яка обіграла київське "Динамо" - 1: 0. 
 
З тих пір тільки два клуби - "Динамо" і "Шахтар" - ставали чемпіонами країни. При цьому, кияни в період з 1992 по 2013 роки незмінно займали місця в першій трійці. 
 
На тлі суто спортивних перипетій показані життя клубів і окремих гравців і тренерів, проблеми, скандали і навіть трагедії, що супроводжували вітчизняний футбол в ці роки.
 
Подарункове видання розкішно оформлене у шкіряні палітурки віддекорвані золотим тисненням та оздоблені металевими накладками, котрі вкриті шаром срібла та золота. Обрізи пофарбовані вручну. Шовкове ляссе підкреслює статусність видання.
  • Материал: кожа, тиснение золотом, гальванопластика, позолота, серебро
  • Количество томов: 3
  • Размеры, мм.: 220x300

Напишите свой обзор

Книга «История чемпионата Украины по футболу»

Книга «История чемпионата Украины по футболу»

Ця книга висвітлює історію чемпіонату України з футболу. 

Напишите свой обзор

Контакты

(044) 228-6735 (097) 627-5850 (093) 791-7922