Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Menu
Your Cart

7% rabatu na pierwsze zamówienie z kodem promocyjnym - KUPOLA7 dla wszystkich zarejestrowanych klientów!

Kolaż „Odeski Teatr Operowy”

Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
Kolaż „Odeski Teatr Operowy”
14 260 грн
Без ПДВ: 14 260 грн
  • SKU: 0205008001
Журнал "Forbers" включив одеський театр в список найбільш незвичайних визначних пам'яток Східної Європи. 
 
Одеський Оперний театр веде свою історію практично з часів заснування міста. Він був побудований в 1809 році за проектом французького архітектора Тома де Томон. У 1873 році театр повністю згорів. 
 
Скласти проект нового міського театру було запропоновано віденським архітекторам Ф. Фельнеру і Г. Гельмеру. Споруджений за їхнім проектом одеський оперний театр - тринадцятий за рахунком в їх великій колекції театрів Європи. 
 
Театр побудований в стилі віденського "бароко". Його відкриття відбулося 1 жовтня 1887 року. 
 
Центральний вхід - як Тріумфальна Арка в Парижі, з боків - скульптурні групи, символи Комедії і Трагедії. Трохи вище - Орфей і Терпсихора, протегуючі опери і балету. Над фасадом підноситься скульптурна група, що зображає одну з муз, - покровительку мистецтва Мельпомену. Вона сидить в колісниці, запряженій чотирма розлюченими пантерами, які підкорені нею. Трохи нижче розташовані скульптурні групи з давньої міфології. Біля центрального входу, на високих постаментах встановлено дві скульптурні групи, що втілюють Комедію і Трагедію. Зліва - фрагмент трагедії Евріпіда "Іполит", справа - епізод з комедії Арістофана "Птахи".По фронтону будівлі, в нішах верхнього ярусу, встановлені бюсти: Пушкіна, Глінки, Грибоєдова, Гоголя, що уособлюють поезію, музику, драму і комедію. 
 
Глядацька зала виконаний в стилі французького "рококо". Вона розкішно прикрашена ліпним орнаментом з тонкою позолотою. В основу стелі покладено 4 картини художника Лефлера у вигляді медальйонів. На них зображені сцени з творів Шекспіра: "Гамлет", "Сон в літню ніч", "Зимова казка" і "Як вам це подобається". У центрі стелі сяє ажурна люстра, переливаючись всіма кольорами веселки, виблискують сотні кришталиків. Висота цього кришталевого дива 9 метрів, а вага 2,5 тонни.
 
 
На грандіозній сцені театру свої твори виконували такі знамениті композитори, як П. І. Чайковський, С. В. Рахманінов, Н. А. Римський-Корсаков. Тут співали видатні оперні виконавці: Соломія Крушельницька, Федір Шаляпін, Енріко Карузо, Леонід Сабінов. На одеській сцені кружляли в танці знамениті танцівниці - Айседора Дункан і Анна Павлова. Згадка про Одеській опері є в знаменитому романі А. С. Пушкіна "Євгеній Онєгін".
 
Сувенір виконано в металі, вкрито шаром срібла та оздоблено італійськими емалями.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Charakterystyka

Группа
Materiał: miedź, srebro, emalia
Wymiary, mm: 335x335x40
Our website uses cookies to improve your experience with the site. By continuing to use our site, you agree to the use of cookies.